Sa was dee ka!

Witamy w restauracji PANAYA! Odkryj z nami tajskie smaki.

Tajska kuchania stała się jedną z najpopularniejszych kuchni na całym świecie. Używamy mieszanki wielu różnych ziół i przypraw, balansujemy pomiędzy skrajnie różnymi smakami: ostrym, kwaśnym, słodkim i słonym. To właśnie sekret wyjątkowości naszej kuchni.

Tradycyjne tajskie dania je się przy użyciu rąk, jednak w dzisiejszych czasach spożywamy je za pomocą łyżki i widelca. Tajowie czasami korzystają z pałeczek – szczególnie do zup z makaronem.

Tajskie potrawy głównie podaje się z ryżem: gotowany ryż towarzyszy i podkresla smak wielu aromatycznych i wyjątkowych dań. Makaron jest również podawany, jednak znacznie rzadziej. Zazwyczaj serwowany jest jako osobne danie – np. popularny Pad-Thai.

Nasze dośwadczenie zbieraliśmy od lat. Jesteśmy dumni z naszej kuchni, w skład której wchodzą wyłącznie oryginalne tajskie składniki, domowo przygotowywane curry i pasty chilli.

Zapraszamy do sprobóbowania wszystkich pozycji z naszej karty: zachęcających przekąsek, ostro-kwaśnych zup, dań curry i słodkich deserów.

Poznając naszą kuchnię szykujcie się na niesamowite doznania. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z odkrytych smaków i wrócicie do nas jeszcze nie raz.

Smacznego!

Dziękujemy - Kob khun ka !